Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

5 věcí, které musíte vědět než se vdáte

Publikováno 20.06.2015 v 11:53 v kategorii Deníček nevěsty, přečteno: 173x

Ujasněte si tyto body a ujistěte se, že jste na svatbu opravdu připravená.Co máte ráda
Není to sobectví, že se v první řadě zaměříte na sebe. Je důležité znát své potřeby - lidské, vztahové i sexuální. Podle svých potřeb vybíráte právě pana Božského, se kterým pak máte v plánu strávit zbytek života.


Koho chcete
Při hodnocení, kdo je ten pravý, byste měla mít jasná kritéria. Nemyslíme barvu vlasů nebo očí. Mnoho žen svá kritéria posouvá stále níž, nebo zavírají oči, ale pokud se chcete mít v životě dobře, držte se jich. Sama víte, jakého partnera po svém boku potřebujete a víte, že nikdo není dokonalý. Nenechte si vzít všechna očekávání, je to přece váš život a vaše srdce.


Láska
Není láska jako láska. Každému vyhovuje něco jiného. Vy se zaměřte na sebe a svého partnera. Vyhovuje vám romantické tokání od svítání do soumraku nebo potřebujete psychickou oporu? Chcete se neustále vídat s lidmi i bývalými nebo se uzavřete před celým světem a budete jen spolu? Ano, tyto příklady jsou trošku extrém, ale nutné vědět, co pro vás znamená láska a co pro něj.


Hádky
Ke vztahu hádky prostě patří, bohužel a někdy bohudík. Ještě před sňatkem je dobré zjistit, jestli dokážete hádky zvládat a neničit si u toho vztah. Nemusíte být ve všem za jedno, takže dokázat si vše vyříkat, aniž byste se vzájemně jen uráželi a zraňovali, je důležité.


Samota
I v manželství se ocitnete sama. Váš partner odjede na služební cestu, vyrazí s kamarády na víkend, nebo zajde jednou v týdnu na pivo. Vy musíte být samostatná a svou samotu zvládat. Jinak budete mít tendence mu neustále psát a volat. Trochu sebevědomí vám rozhodně nebude na škodu ;-)


Hodně štěstí ....

Vaše


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz