Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Je tu kosmetická poradna naší Marcelky

Publikováno 11.03.2016 v 00:00 v kategorii Kosmetická poradka naší Marcelky, přečteno: 371x

Marcelka si mě našla sama. Oslovila mě, daly jsme si schůzku a byla trpělivá. Mám ráda spolupráci a to jakoukoliv :-) a pokud přijdete na schůzku a tam sedí Sluníčko, dodá Vám to energii. Jsem vděčná za její trpělivost a ochotu jít do každého mého nápadu. Mám jich spousty a jsem neuvěřitelně zrychlená, takže setkaní s bytostí, z které vyzařuje klid je pro mě jako balzám. Ode dneška má Marcelka svou rubriku a jsem za to ráda, že opět šla do dalšího mého nápadu :-) Děkuji Marcelko!!!


Přeji všem čtenářkám „Sabina na blogu“ krásný den.


Jmenuji se Marcela Slabá a jsem nezávislou kosmetickou poradkyní značky Mary Kay a vizážistka. Někteří mě znají na facebooku jako marcelaslaba10. Chtěla bych Vám v prvním článku napsat něco málo o sobě, jak jsem začala pracovat jako poradkyně a vizážistka.


Úvodem bych chtěla napsat, že nejsem žádná vystudovaná kosmetička a vše co umím, jsem získala díky svým osobním zkušenostem, školením a praxí.


S kosmetikou Mary Kay jsem se seznámila na svatebním veletrhu v roce 2009, kdy i já jsem s budoucím manželem hledala inspiraci pro naši svatbu. Na svatebním veletrhu jsem se potkala s jednou poradkyní, která mě krásně nalíčila a hlavně poradila jak se správně starat o svojí pleť a ukázala mi výrobky vhodné pro moji pleť. Byla jsem neskutečně nadšená touto kosmetikou, že jsem si na místě pořídila větší výbavičku na líčení.
Přišla svatba, stěhování do našeho bytu a dokonce i radostná zpráva, že čekáme miminko. Narodil se mi syn Jiřík a všechen čas jsem věnovala právě svému synovy a sebe jsem dávala na třetí kolej. :-)


Když jsem otěhotněla s dcerkou, začala jsem mít problémy s pletí. Měla jsem jí citlivou a hlavně se začaly ukazovat první vrásky. Jednou za měsíc jsem se nalíčila a večer odlíčila. Věděla jsem, že se minimálně dva dny nemohu znova nalíčit, jak jsem měla oči opuchlé a citlivé. V drogeriích jsem hledala vhodné přípravky pro moji pleť. Když jsem si něco koupila, zjistila jsem po pár dnech, že mi kosmetika vůbec nevyhovuje a nesedí.


A tak jsem pátrala, kde že jsem si ukryla vizitku na kosmetickou poradkyni. Nikde nebyla k nalezení a tak jsem si řekla, že snad někde nějakou paní potkám.


Po porodu druhého miminka, holčičky Emičky, problémy s pletí mi zůstaly a vrásky se ještě víc prohloubily. A tak jsem si řekla, že tohle už opravdu nejde. Jak budu vypadat za 10let? Vyhledala jsem si na internetu kosmetické poradkyně v mém okolí a jedné zavolala. Objednala jsem se na hodinku krásy a s velkým nadšením jsem se těšila na ten den.Hodinku jsem absolvovala i se svým manželem a s tří měsíční dcerou. Paní mi vše ukázala, vyzkoušela, z čehož jsem byla nadšená a hlavně mě vysvětlila, proč zrovna mám používat ten daný výrobek a na co je dobrý. Tato hodinka krásy byla pro mě velkým zlomem v životě, ale to jsem ještě nevěděla, co vše mě čeká. Koupila jsem si výrobky, které pro mě byly důležité a bez kterých bych se už neobešla. Dělala jsem vše, co mi moje poradkyně řekla. Byla jsem poctivá a nevynechala jsem ani jeden den. Každé ráno při čistění zubů i se synem jsem si pěkně pleť ošetřila, nakojila miminko a vyrazily jsme do školky a večer jsem absolvovala proces znovu.


Po měsíci jsem cítila, jak moje pleť je jemnější a jemné linie vrásek se pomalu ztrácejí. Manžel si všimnul změny po 3 měsících a to mě opravdu potěšilo. U poradkyně jsem absolvovala i kurz líčení a začala jsem se i jemně líčit. Najednou jsem dostávala pochvalu od okolí, jak mi to sluší a co že to teď používám za kosmetiku.


Po všech těch krásných zkušenostech jsem se rozhodla, že by mě to zajímalo jako přivýdělek k mateřské. A tak jsem začala s moji recruitorkou , která mě nadiktovala termíny školení, které v té době byly naplánované a já jsem se s velkou radostí a chutí pustila do práce. Nejdříve jsem si vše vyzkoušela na mamince a sestře. Postupně jsem si začala oslovovat svoje nejbližší kamarádky a známé. A najednou jsem byla vtažena do výru dění. Prošla jsem základními školení a kurzy líčení. Začala jsem chodit na veřejné akce a poznávat nové a nové zákaznice. Doma jsme vše do detailů plánovali a dělili se o výchovu a hlídání dětí.
Oslovila jsem také některé firmy, s kterými spolupracuji a navázala jsem i nová přátelství. Každým měsícem bylo vidět, jak jsem se zdokonalovala. Tehdy jsem poznala i Sabču a s ní začala neuvěřitelně krásná spolupráce.


Jsem nadšená, když vidím rozzářené tváře žen, které jsem opečovala naší kosmetikou. Ženy se vždy rozzáří a nemohou se vynadívat do zrcadla, které jim podám. A sami říkají, jsem to já??


Tato práce mě neskutečně naplňuje. Nedělám pouhý prodej kosmetiky, ale měním životy žen. Ukazuji jim, jak mohou být přirozeně krásné bez velkého nánosu make-upu. Pomáhám jim vybrat správnou pěstící řadu, vhodnou pro danou ženu. Díky této firmě se neustále zdokonaluji jak ve své práci, tak i osobnostně. Zažívám spoustu nových zážitků, ať už při líčení na plesy, svatby nebo módní přehlídky. Poznávám mnoho nových lidí. Naučila jsem se trpělivosti, mít ráda sama sebe a hlavně znát svoji hodnotu.


Tímto bych chtěla poděkovat i svojí rodině, která mě neustále podporuje a motivuje.


A na co se můžete těšit příště?


Tak to Vám nechám jako překvapení.


Vaše Marcela


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz