Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Královská svatební výstava

Publikováno 21.02.2014 v 02:46 v kategorii Svatební veletrh Futurum HK, přečteno: 415x

Vše zabalit, naložit, poté vyložit a všichni se v jednu noc sejít...... Ano, povedlo se a za to všem velmi děkuji, jelikož výsledek je úžasný !!!!! Každý den od 18 - 20 hodin jsem na výstavě pro Vás.

Již druhým rokem bude patřit únor v OC Futurum Hradec Králové zamilovaným, kteří plánují svůj velký den.

Nastávající nevěsty se mohou nejdříve inspirovat na Královské výstavě svatebních šatů, která ozdobí prostor druhého patra proti vchodu z nového parkingu. Začíná symbolicky na svatého Valentýna v pátek 14. února a potrvá do pátku 28. února.
Po celý týden se tak mohou návštěvníci přijít podívat na aktuální svatební trendy, kde naleznou například ukázku svatebních šatů a obleků z místních salonů, autorské svatební modely od návrhářky Jitky Šedové, dále svatební doplňky, svatební tabuli, květinový design a mnoho dalších zajímavostí. „Nejedná se však pouze o výstavu, k dispozici tu navíc bude každý den od 18,00 hodin svatební koordinátorka Sabina Kvak, která poskytne zdarma zájemcům konzultaci,“ uvedla Lucie Mikšovská z obchodního centra.http://sabinakvak.cz/
http://www.gastro-zoo.cz/
http://www.kvetinarstvimimosa.cz/
http://www.hanabednarova.cz/
http://www.salonbella.cz/
http://www.satypronevestu.cz/novinky/
http://www.ottoberg.cz/prodejny/
http://www.zarecky.com/
http://www.uhk.cz/cs-cz/Stranky/person.aspx?login=prasive1

Více než 30 vystavovatelů se pak v sobotu 22. února od 9,00 do 19,00 hodin představí na Královském svatebním veletrhu. Svatební salony, květiny, gastronomie, dezerty a dorty, účesy, líčení, ideální místa pro obřad a hostinu, svatební fotograf, oznámení či svatby v zahraničí, to je jen malý výčet z nabídky vystavovatelů pro budoucí svatebčany. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program svatebních veletrhů, jako je módní přehlídka svatebních šatů, proměna nevěst live, barmanská show, prezentace aktuálních trendů oblečení, svatebního líčení, gastronomie, hudebního doprovodu nebo cukrářských trendů. Na letošním veletrhu se však seznámí i s tím, jak zorganizovat svatbu s dětmi či jak řešit předsvatební nervozitu - jak předejít hádkám a hledat společná řešení. A nebude chybět bohatá tombola! „Samozřejmě nezapomnělo se ani na program pro malé návštěvníky, přichystán pro ně bude velký hrací koutek od Tonga,“ dodala Sabina Kvak.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz