Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Plánování svatby se Svatebním diářem Smart

Publikováno 19.11.2015 v 12:20 v kategorii Deníček nevěsty, přečteno: 493x

3 největší důvody, proč je Svatební diář bestseller mezi nevěstami1. Svatební přípravy jsou náročné a Vy potřebujete toho nejlepšího pomocníka, který ví, jak na to!

Je třeba vybrat řadu dodavatelů, nakoupit mnoho zboží, pozvat hromadu přátel a udělat z Vaší svatby ve všech směrech perfektní zážitek pro všechny Vaše hosty. Svatební diář se vejde do Vaší kabelky a máte jej vždy po ruce. Vede Vás od prvního kroku příprav po poslední "den D". Nepřeberné množství návodů a tipů pro plánování svatby především v České republice Vám zaručeně ulehčí přípravy na svatbu a budete se těšit na každý další krok, který musíte při plánování svatby zařídit.


2. Není to jen obyčejná kniha, ale rovnou 3 v 1.

Rozsáhlé informace o tom, jak zařídit svatbu v 16 kapitolách s obrázkovými záložkami pro rychlé vyhledání v jednotlivých oblastech příprav.
V každé kapitole je prostor pro Vaše kontakty, zápisky, kresbičky, nalepování obrázků a fotek.
3. část Svatebního diáře Smart tvoří individuální diář na 12 měsíců s dostatkem prostoru pro to, abyste měla možnost si po dobu plánování svatby zapisovat soukromé, pracovní i svatební aktivity. Individuální znamená, že nezáleží na měsíc ani roce. Začněte plánovat hned, třeba ještě dnes!


3. Prostě na památku a pro kamarádky

Při přípravách svatby budete se Svatebním diářem nerozlučná dvojka. Ideální svatební rádce, který Vás nebude donekonečna přesvědčovat o jeho pravdě. Nebudete se s ním hádat a nebude Vám do ničeho kecat. Prostě si jej zamilujete. Myslíte si, že Svatební diář po Vaší svatbě jednoduše vyhodíte? Tak to určitě ne. Věřte, že bude-li se vdávat třeba Vaše kamarádka, bude Vás uctívat jako profesionální svatební koordinátorku, která přesně ví, jak na to. Budete se opět cítit tak důležitá, jako při plánování Vaší svatby! Za ten pocit obdivu to také stojí.

Zeptejte se sama sebe, jakou svatbu chcete mít. Zní-li Vaše odpověď "skvělou", je na čase objednat si toho správného pomocníka.

Svatební diář Smart


Chci se dozvědět více


Svatební diář Smart - plánování svatby od A do Z


Konečně je to tu! Nový Svatební diář Smart po 4 letech intenzivního vývoje. Okamžitě se stal bestellerem mezi nevěstami. Je to náš nejprodávanější produkt vůbec!

Mějte nad přípravou Vaší svatby absolutní kontrolu. Vytvořte si vlastní seznam hostů, zapište si každý výdaj, kontakty na potenciální dodavatele a mnoho dalších důležitých informací v 16 podrobně popsaných tématech pro přípravu Vaší svatby.
Objednejte si 1 diář a zvolte si vlastní titulní barvu ze 7 dostupných až doma. Ostatní barevné listy jednoduše vytrhněte - už je nebudete potřebovat. Máte svatbu na rychlo? Tento Svatební diář Smart je výborný i pro svatby s krátkou dobou na přípravu. Zbavte se stresu z časové tísně a splňte si úkoly z diáře v rychlém sledu.

Co si do něj zapíšete?


Individuální kalendář - 8 pozic pro úkoly na každý den v roce. Celkem tedy 2920 polí se sloupcem pro odškrtnutí.

Rozpočet - celkem 120 nákupních položek s uvedením ceny a celkového stavu útraty (mezisoučtu).

Seznam hostů - průměrně 224 hostů, pokud se kalkuluje s tím, že může být na 1 položce třeba 2 osoby jako pár.

Organizace dne - k dispozici 57 časových milníků pro přesnou časovou organizaci.

Ostatní tematické záložky obsahují kontaktní formuláře pro zapsaní údajů na Vaše potenciální dodavatele, řádkované listy a prázdné listy na náčrtky a lepení obrázků dle toho, co je potřeba řešit.


Jak zvolit barvu Svatebního diáře?


Dělat nemusíte nic. Svatební diář Smartje unikátní tím, žeobsahuje 7 barevných titulních stran. Až Vám přijde diář domů, jednoduše 6 stránek vytrhnete a ponecháte si tam tu titulní barvu, která se Vám líbí.

S čím Vám pomůže?


Věnuje se především Vám a přípravě celé Vaší svatby. Budete mít o všem přehled a nic Vám neunikne. Podrobně popsaných 16 svatebních témat s množstvím vyplňovacích formulářů, stránek na Vaše poznámky, vlepování a malůvky.

1. záložka - Téma ohledně stanovení termínu, obecný celoroční harmonogram s odškrtáváním a individuální kalendářna 12 měsíců s 8 pozicemi na každý kalendářní den.

2. záložka - Téma stanovení místa obřadu, druhy obřadů, ceny obřadů, formulář na kontakty obřadních míst, místo pro poznámky.

3. záložka - Rozpočet - kolik průměrně stojí 1 host, jaké jsou nejčastější ceny základních svatebních potřeb, dostatek kolonek na zapisování svatebních nákupů, poznámky.

4. záložka - Seznam hostů, svědci a dárky pro svatební hosty - koho zvát na svatbu, jak jsou na tom svědci, mnoho tipů na dárečky pro hosty, formuláře na podrobné informace pro více jak 200 svatebních hostů.

5. záložka - Svatební oznámení, rozepsané běžné a moderní formy svatebních oznámení + tip na hezké svatební oznámení zdarma.

6. záložka - Šaty a svatební doplňky pro nevěstu a ženicha, jak začít, jak vybírat šaty, na co si dát velký pozor, ceny, oblečení pro ženicha, doplňky, kontaktní formuláře na salony, prostor pro poznámky a nákresy.

7. záložka - Fotograf a kameraman, foto versus video, jaké jsou ceny na trhu, na co se zeptat a nezapomenout, seznam fotografií na odškrtnutí, abyste na žádnou nezapomněli + doplnění vlastních fotografií. Samozřejmě kontaktní formuláře na fotografy a kameramany.

8. záložka - Restaurace, svatební menu a výzdoba - Jaké jsou zvyky, kdo co platí, Tradiční svatební menu + 6 dalších tipů na osvědčené svatební kombinace. Prostor pro vytvoření vlastního menu, dietní stránka pro výjimky z menu, kontaktní formuláře na restaurace, prostor pro nakreslení zasedacího pořádku.

9. záložka - Afterparty a výzdoba - jak zařídit afterparty, svatební hry, kontaktní formuláře.

10. záložka - Svatební dort a koláčky - jaké dorty frčí, ceny dortů a svatebních koláčků, kontaktní formuláře na cukráře, poznámky, Vaše malůvky.

11. záložka - Snubní prsteny - zapsání průměru prstenů, naše doporučení, kontaktní formuláře na zlatníky a zlatnictví, Vaše návrhy a fotografie.

12. záložka - Kadeřnice, vizážistka a manikérka, naše doporučení ze zkušeností nevěst, kontaktní formuláře, poznámky, nápady, obrázky.

13. záložka - Květiny, druhy svatebních květin, průměrné ceny svatebních květin, kontaktní formuláře, poznámky, nápady, obrázky.

14. záložka - Doprava a řidiči - jaké jsou zvyky, kdo, kdy, kde, výzdoba vozů, seznam jednotlivých svatebních vozů, řidičů a cestujících uvnitř vozů, Vaše poznámky.

15. záložka - Seznam svatebních darů, jak seznam vytvořit, jak si říci o peníze, Vaše nápady na svatební dary.

16. záložka - Organizace svatebního dne - od budíčku až po spící hosty. Plánování na čas. Vše se odvíjí od času obřadu. Na jednotlivých řádcích si uvedete čas a činnost, který se má udělat. Je dobré přenechat hlídání harmonogramu svědkovi nebo jinému zodpovědnému členovi Vašeho svatebního dne.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz