Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Svatba na klíč ušetří čas i peníze

Publikováno 27.11.2014 v 00:29 v kategorii SabinaKvak.cz a celý team, přečteno: 466x

Vaše svatba bez starostí a stresu. Využijte služeb svatebních agentrur!
svatby na klíč
Pokud si přejete užít svatební den na maximum a nejlépe bez starostí, popřemýšlejte o svatbě na klíč. Ve váš velký den se budete soustředit pouze na to, abyste si jej pořádně užili. Žádný stres a zmatek, i tak se dá uspořádat perfektní svatba. Takové výhody s sebou svatba na klíč přináší.

O čem je vlastně svatba na klíč?

 1. Je to svatba bez stresu,
 2. bez starostí a
 3. podle vašich představ.

Výhody super, ale co cena?

Vysokých svatebních nákladů se bojí každý, ale co kdybychom vám řekli, že si za svatbu na klíč nepřiplatíte? Opravdu, je to tak! Svatební agent vám domluví výhodnější ceny u dodavatelů, což se příznivě podepíše na celkovém svatebním rozpočtu. Domluvené slevy často pokryjí náklady na svatebního koordinátora. Ve výsledku tedy ušetříte!

svatby na klíč

Zdroj: agenturakp.cz

Není nic horšího než zkažená svatba

Jestli se na poli svatebních příprav necítíte pevni v kramflecích, nechte si poradit od profesionálů z agentury, ti zařídí pro váš svatební den vše, a to od A do Z. Svatební koordinátorka vyslechne vaše přání a představy, které jí umožní připravit svatbu na klíč padnoucí vám přímo na míru.

Koordinace svatby na klíč

Každá svatba má určitý časový rozvrh, který je třeba striktně dodržet, a aby vše vycházelo na jedničku, od tohoto je tady profesionál. Profesionální příprava svatby na klíč si žádá určité zkušenosti a mnohdy je třeba vybruslit z nečekané situace uměním improvizovat. A kdyby se náhodou něco pokazilo, vy o tom ani vědět nebudete, protože vše za vás vyřeší svatební agent.
Svatby na klíč


Když je vaším přáním originální svatba

Koordinátoři vás seznámí s novými trendy, které nyní vládnou světu svateb. Ale tím to nekončí, koordinátorka vtiskne vaší svatbě originální nádech, vše tematicky sladí, aby to bylo do puntíku dokonalé, a také promyslí chytlavou zábavu.


Svatba na klíč pohledem profesionála

„Jmenuji se Sabina Kvak a náplní mé práce je dohlédnout na to, aby se právěVáš sen proměnil ve skutečnost. Od volby stylu svatby přes vytvoření seznamu hostů, výběr místa, dekorací, jídla, fotografa až po zajištění pohoštění a večerní zábavy. Většina z toho je radostí, všechny najednou však umí docela hezky potrápit a často se změní spíše ve stres."


Svatba na klíč - sabina kvak

Foto: Weddings & Events Coordinator - Sabina Kvak


„Díky svým zkušenostem mohu zaručit, že naše společné přípravy budou radostné a že se všem stresům vyhneme velkým obloukem - s elegancí a důvtipem. Váš sen se tak promění ve skutečnost, která vykouzlí na obličeji úsměv a krásnou vzpomínku Vám, Vašim rodinám i přátelům." říká Weddings & Events Coordinator - Sabina Kvak.


Svatba na klíč - sabina kvak


Svatba na klíč je svatba bez starostí

Nesporným bonusem svatby na klíč je především to, že čekání na den D prožijete v naprosté pohodě. Nemusíte si s ničím dělat vrásky, jen se těšit :)


Zdroj: http://www.svetsvateb.cz/novinky/novinka-623202-Svatba-na-klic-usetri-cas-i-penize

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Lajza 22.12.2014 v 14:11 Svatba na klíč klíčem k úspěchu? :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz