Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Svatební strom hostů

Publikováno 06.07.2015 v 10:49 v kategorii Deníček nevěsty, přečteno: 464x

Přemýšlíte jak nenásilně zabavit hosty na hostině? Jak zaplnit případná hluchá místa po obědě? Pokud nejste fanoušky svatební her, kdy je potřeba aktivní účast většiny hostů, jako jsou balónkové tance nebo hádání části těla nevěsty a ženicha, můžete vyzkoušet svatební strom. Nezabere hostům příliš času, postupně se u něj všichni vystřídají a vám pak zůstane památka na váš velký den.

A o co vlastně jde? Svatební strom hostů je malovaný nebo natisknutý obrázek stromu bez listů, který je potřeba během svatby olistit. To vám zajistí hosté, kteří svými otisky vytvoří bohatou korunu vašeho stromu lásky. Ke každému otisku se jednotliví hosté mohou i podepsat.

Záleží jen na vás, jestli si strom ručně namalujete, poprosíte šikovného kamaráda nebo člena rodiny, zakoupíte ho tištěný, jestli bude na plátně nebo na papíře. Velikost je také na vás, ale počítejte s tím, že čím víc lidí na hostině, tím je potřeba strom větší, aby se všichni pěkně vešli. Například při 50 hostech je lepší připravit strom na A3. Nezapomeňte přikoupit polštářky na otisky, které se v dnešní době prodávají speciálně k tomuto účelu a jsou na výběr v mnoha barevných kombinacích. Můžete tak mít strom klasicky zelený, nebo ho „vystajlovat“ do barev vaší svatby. Samozřejmě nesmí chybět vlhčené ubrousky, aby se hosté mohli po otisku otřít a pokračovat v oslavování. Pak už nezbývá nic jiného, než koupit pěkný rámeček a vymyslet, kam si svůj nový zamilovaný obraz umístíte. :-)Nelíbí se vám zrovna motiv stromu? Můžete si vymyslet svůj vlastní. Místo listí lze například natiskat obří trs balónků. Balónky většinou drží líbající se pár, nebo pár na kole, můžou se vznášet nad svatebním autem s nápisem „Just Married“…. Máte nějaký  další nápad? Fantazii se meze nekladou!Vaše 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz