Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Tajemná nevěsta až do poslední chvíle!

Publikováno 30.07.2015 v 00:00 v kategorii Deníček nevěsty, přečteno: 200x
Těšíte se na výraz vašeho snoubence, až vás poprvé uvidí ve svatebních šatech? Představujete si, jak se od svatebčanů ozve ono pověstné „ooch“? Rozbuší se vám srdce, když na to jen pomyslíte? First look je jeden z nejdůležitějších a nejočekávanějších momentů na svatbě, proto spousta nevěst pochopitelně uvažuje, kdy first look vůbec proběhne.


 

V Česku je nejběžnější první setkání snoubenců v domě nevěsty, kam ženich přiveze svatební kytici a předá ji své vyvolené. Stále větším trendem se ale stává, že ženich čeká na vybraném místě zády všem, nevěsta k němu přijde a položí mu ruku na rameno nebo mu zakryje dlaněmi oči. On se pak otočí a…. aaach.

A co takhle first look až u oltáře při nádherném svatebním songu?

Být utajenou nevěstou až do poslední chvíle je u nás možné. Nesmíte se nechat odradit občas nepříjemnými matrikářkami, které vám mnohdy poví, že to nejde. Jde. Doporučujeme však, abyste na to upozornili buď při první schůzce na matrice nebo si tam zavolali dostatečně předem před dnem D. Někde po vás budou požadovat domluvení a naplánování s předstihem, někde vám naopak poví, že se vše zvládne až na místě.
A jak to vůbec v místě obřadu probíhá? Není to vůbec složité. Sraz si s paní matrikářkou a oddávajícím dá pouze ženich, jeho svědek a svědek nevěsty. Nevěsta by měla být poblíž, nejlépe ve vedlejší místnosti. Svědek nevěsty pak paní matrikářce pouze předá nevěstin občanský průkaz a je-li potřeba podepsat nějaké dokumenty, odběhne jen vedle pro podpis. Pak už stačí vědět, kdy se nechat odvést uličkou ke svému budoucímu manželovi a můžete si užít nejen obdiv svatebčanů, ale hlavně vašeho vyvoleného.Vaše Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz