Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Trend letošního roku je krásná, zdravá pleť.

Publikováno 22.03.2016 v 11:50 v kategorii Kosmetická poradka naší Marcelky, přečteno: 277x

Myslím, že tímto by se ženy měly řídit pořád. Jen na krásné a zdravé pleti je líčení o hodně krásnější, přirozenější a nemusí se zbytečně dávat velké vrstvy make-upu. Hlavně obličej si nosíte sebou každý den, ukazujete ho každému, tak proč se o něj nestarat, tak jako o své vlasy, nehty.

TimeWise zázračná sada je pro pleť, která má střední známky stárnutí a je k dostání pro všechny typy pleti zhruba od 25 let.

TimeWise sada obsahuje 3/1 čištění pleti, denní sérum s SPF 30, noční sérum a hydratační krém/gel.

Dnes Vás seznámím s přípravky, které by neměly chybět ve Vaší koupelně.


Nejdůležitější je čištění pleti opravdu kvalitním přípravkem a nejlépe mokré čištění. Co to znamená mokré čištění??? To, že si obličej opláchnete vodou a čistícím krémem/ gelem si důkladně obličej vyčistíte a znovu důkladně opláchnete vodou. Žádným tampónkem si špínu neroztíráte po obličeji.


Tak a pustíme se do toho.


Opravdu nejdůležitější je čistit pleť jak večer, tak i ráno. Večer z toho důvodu, že přes celý den se na naší pleti nachytají různé nečistoty z ovzduší, prach, špína i pot. A to i v případě, že se nelíčíte, je potřeba si pleť vyčistit. Přes noc pleť pracuje a vyplavuje na povrch toxiny, mastnotu a různé nečistoty a tak je velmi důležité si ráno pleť důkladně vyčistit vhodným přípravkem. Na různý typ pleti se používá buď krém, gel nebo pěnivý krém.


Chybu dělají i ženy, které si jedním přípravkem odličují vše i oční okolí. Oční okolí je nejjemnější místo na obličeji a proto potřebuje zvláštní zacházení.


Sada Botanical Effects je pro mladou, citlivou pleť a pro ženy, které s péčí teprve začínají, zhruba od 15 let.

Botanical Effects obsahuje čištění, tonik, masku a hydratační krém/gel.Doporučuji dvou fázový odličovač očí, kde jedna vrstva je roztok na odlíčení a druhá silikonový olej, který Vám šetrně odstraní i voděodolný oční make-up, hydratuje a vyplňuje jemné linie vrásek. Odličovač očí je vhodný pro citlivou pleť i pro nositelky kontaktních čoček.


Druhým krokem je právě zmiňované čištění obličeje. Já k tomu používám čistící kartáček Skinvigorate, nejenže je s tímto kartáčkem účinnější čištění, ale okamžitě zlepšuje vzhled pleti. Odstranění make-upu je o 85% účinnější než čištění rukama a zlepšuje střebávání dalších přípravků péče o pleť.


Kartáček Skinvigorste.
Žádné ženě by v koupelně neměl chybět ani oční krém, který je velmi důležitý pro prevenci vrásek okolo očí, protože tam se tvoří vrásky jako první spolu s krkem. Oční krém se nanáší poťukáním pod oči a nad oční víčko a ke spánkům.


A zbývá už jen poslední krok, kterým je nanesení hydratačního krému/gelu. Tento krok je také velmi důležitý. Pleť se hydratuje, zvláční a je pružnější. I mastné pleti potřebují pleť hydratovat, nezapomínejte na to!


Myslíte si, že na to nemáte čas? Že to nezvládnete? Ujišťuji Vás, že toto zvládne opravdu každý a nezabere to ani 5minut.


Kdo chce být o něco pečlivější, doporučuji 1-2x týdně používat masku.


Maska je totiž takový urychlovač řešení Vašeho problému s pletí, ať už to jsou šupinky na obličeji, roztažené póry, černé tečky, nebo nerovnoměrné zbarvení pleti.


A nakonec malé shrnutí na závěr.Pokud chcete mít zdravou pleť, musíte se o ni starat vhodnými pěstícími přípravky. Není potřeba problémy maskovat, ale řešit je!!!!


Vaše MarcelaKomentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz