Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Vypouštění holoubků jako romantické zakončení obřadu

Publikováno 15.06.2015 v 13:31 v kategorii Půjčovna inventáře SabinaKvak.cz, přečteno: 188x

Svatební holubice jsou originální a romantická tradice, která vyjde v průměru jen na tisíc korun, proto se ve svatebním rozpočtu jednoduše ztratí. Novomanželé ani svatebčané však na tento zážitek jen tak nezapomenou.
Svatební holubice jsou originální a romantická tradice, která vyjde v průměru jen na tisíc korun, proto se ve svatebním rozpočtu jednoduše ztratí. Novomanželé ani svatebčané však na tento zážitek jen tak nezapomenou.
 
Bílé holubice mají na celý život jednoho partnera, proto jsou symbolem věčné lásky a čistoty. Novomanželé je zpravidla vypouštějí ihned po obřadu jako romantickou tečku. Mohou se však vypustit i kdykoliv jindy, například při příjezdu na hostinu nebo po prvním novomanželském tanci.
 

Za úspěchem tohoto servisu v Královéhradeckém kraji stojí Agentura Sabina, která už druhým rokem nabízí službu, díky které si můžete sněhově bílé holubice objednat naprosto bez starostí. „Naše síla je zejména v komplexnosti nabízených služeb. Nezapůjčujeme pouze samotné bílé holubičky, ale zajišťujeme veškeré služby spojené s tímto jedinečným zážitkem, což znamená, že holoubky připravíme do klece podle vašeho výběru, kterou dekorujeme do barvy svatby. Takto připravené holoubky pak dovezeme přímo na svatební obřad, kde v případě potřeby asistujeme nevěstě a ženichovi u vydání holoubků z klece.“ popisuje koordinátorka Sabina Kvak „Vypuštění těchto bílých ptáčků je velice jednoduché, protože jsou na lidi zvyklí. Obvykle se této příležitosti ujme ženich, který nejprve vyjme z klece jednoho s holoubků a předá ho nevěstě, pak si vezme holoubka pro sebe. V tu chvíli se rádi do vypuštění holoubků zapojují i svatební hosti, kteří nahlas odpočítávají okamžik, kdy novomanželé vyhodí ptáčky do vzduchu. Holubi se pak společně vracejí bok po boku domů, proto ani o jejich další osud se není třeba obávat.“

Svatební holubičky jsou jednou z vychytávek, které si v dnešní době můžete na svůj den D pořídit i vy. Zároveň jsou vyhledávaným a originálním svatebním dárkem, který potěší nevěstu a ženicha svou neotřelostí a zaujme i samotné svatebčany, o dětech nemluvě.


 

 

Bližší informace o svatebních holubicích najdete na www.sabinashop.cz nebo na Facebooku Agentura Sabina.

 
Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz