Sabina na bloguWeddings & Events Coordinator

Žádost o ruku o Vánocích?

Publikováno 16.12.2015 v 00:00 v kategorii Deníček nevěsty, přečteno: 158x

Vybrat ten správný vánoční dárek, který Vašemu protějšku udělá radost není vždy jednoduché. Inspirace se zkrátka někdy nedostává. A zvláště někteří muži nejsou příliš nadání talentem pozorovat a odhadnout, čím by své partnerce udělali radost. No, pánové, můžeme Vás ujistit, že se zásnubním prstenem nemůžete šlápnout vedle.


Žádost o ruku o Vánocích s sebou nese jednu nespornou výhodu - Vánoce jsou samy o sobě prostoupeny velmi slavnostní atmosférou.

Taková atmosféra se k žádosti o ruku hodí. Většina žen si přeje, aby žádost o ruku byla něčím krásná, vyjímečná, aby bylo na co vzpomínat. Ne všichni muži ale mají pro toto cit. Některé to trápí, jiné možná ne. Podstatné ale je, že o Vánocích je většina lidí naladěna slavnostně, jsou v povznesené náladě a vzduch je tak nějak prosycen nehmatatelným kouzlem. A tak je tu velká šance, že v takové náladě pánové zastihnou i svou přítelkyni, a to bez toho, aby se sami o navození takovéto slavnostní atmosféry museli zvlášť snažit.

Asi si teď někteří říkáte, že je to trošku moc jednoduhé a pánové k tomu všemu přijdou trochu moc lacino - slavnostní atmosféru za ně navodí Vánoční svátky a ještě si nemusí lámat hlavu s dárkem! No, něco na tom samozřejmě je, ale na druhou stranu žádat o ruku není snadné, tak proč by si pánové nemohli pomoci třeba právě takhle.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?http://www.sabinashop.cz